SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/002 | 4060 Balmazújváros Batthyány u. 7

Intézmény logo

Veres Péter Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. aug. 31.


admin

  • Oktatás

Szakmai képzések és érettségire felkészítő képzés felnőtteknek!

A 2022/23. tanévben a felnőttek az alábbi szakmai képzésekre, illetve érettségit adó képzésre jelentkezhetnek!

Szakmai képzések és érettségire felkészítő képzés felnőtteknek!

 

Bővebb tájékoztatást a "Képzéseink" menüpont alatt találhat, a "Felnőttek nappali rendszerű szakmai oktatása", illetve a "Felnőttek szakmai oktatása" oldalakon.

A képzésben való részvételi szándékot jelezni lehet az adott szakma tájékoztatási oldalán levő "Előjelentkezés" gombra kattintva, és a megjelenő űrlapot kitöltve.

A jelentkezési lap szakmai képzésekre letölthető az alábbi gombra kattintva.

A jelentkezési lap érettségire felkészítő képzésre letölthető az alábbi gombra kattintva.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Diákprojekt verseny

Diákprojekt verseny

Iskolánk tanulói a Magyar Pedagógiai Társaság Projektpedagógiai Szakosztálya által támogatott Diákprojekt versenyen vesznek részt. A verseny első fordulójára elkészült összefoglaló ppt az alábbi linken érhető el.

2024. ápr. 16.


Dobi erzsébet

RENDHAGYÓ TESTNEVELÉS ÓRÁK A PARASPORT NAPJÁHOZ KAPCSOLÓDÓAN

RENDHAGYÓ TESTNEVELÉS ÓRÁK A PARASPORT NAPJÁHOZ KAPCSOLÓDÓAN

Február 22-én ünnepeltük a Magyar Parasport Napját. Ezen alkalomból szerettük volna, ha a diákjaink is megpróbálnak valamilyen mozgásformát „egy kicsit másképp”. Iskolánk négy testnevelőtanára 1-1 osztályban egy érzékenyítő foglalkozás után, három különböző sportágban tartott parasport órát: ülőröplabda; egykezes kosárlabda; vakfutás. A tanulók elmondása szerint érdekes dolgokat tudtak meg a fogyatékkal élők sportolási lehetőségeikről, olimpiai szereplésükről és hallhattak az idén megrendezésre kerülő párizsi olimpiáról is, amelyen a magyar csapat is képviselteti magát. A bemutatott sportokat csodálkozva nézték, hitetlenkedve beszélték meg, hogy micsoda teljesítményre képesek a parasportolók. Érdekes kihívást jelentett számukra és egészen jó élményként élték meg a parasportok kipróbálását. Megfogalmazták, fontosnak tartják, hogy ezek az emberek sincsenek kirekesztve a sportolási lehetőségekből és ezáltal is esély kaphatnak arra, hogy teljes értékű életet éljenek, példaképként állva embertársaik előtt.

2024. márc. 21.


Millió lépés az iskolánkért!

Millió lépés az iskolánkért!

Legyen az mi iskolánk is részese az ország legnagyobb kihívásának! Segítsd aktív mozgással a sulinkat, hogy nyerjünk! Március 25-től június 9-ig 11 héten át a lehető legtöbben mozogjunk mindennap, és váljon mindannyiunk élete részévé az aktív életmód. Részletek a linken!

2024. márc. 21.


Igazgatóság


Partnereink

SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum


Veres Péter Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

4060 Balmazújváros Batthyány u. 7


2024Veres Péter Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola