Hírek
2026. ápr. 25.
Nemzetközi diáktalálkozó
"Idehozták a nagyvilágot..." Immár 7. alkalommal nyílt lehetőségük diákjainknak arra, hogy nyelvtudásukat tanórai kereteken kívül kamatoztathassák. A Youth for Understanding nemzetközi oktatási csereszervezet és a Humán Szolgáltató Központ iskolánkkal együttműködve idén is megszervezte a Nemzetközi Diáktalálkozót. Péntek délután Magyarországon tanuló német, chilei, japán fiatalok látogattak el hozzánk, hogy bemutassák a programot és saját magukat, hogy megismerjék balmazújvárosi kortársaikat. Iskolánk részéről Szabó Ilona Éva igazgatóhelyettes köszöntötte a vendégeket, szakács és pék tanulóink finom falatokat készítettek. A suli bemutatására Köleséri Jázmin vállalkozott. Az első, kicsit félénk beszélgetések után egy vetélkedőn csiszolódott össze a társaság, a szombat este pedig igazi piknik hangulatban telt - kártyázással, társalgással. Akinek pedig mégis gondja akadt a kommunikációval, a közös nyelv, a zene és a tánc segített közelebb kerülni egymáshoz. Köszönjük a lehetőséget!

További képek a galériában:
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

ERASMUS
2024-1-HU01-KA121-VET-000207031 azonosító számú projekt keretén 20 nappali tagozatos tanuló 3 hetes szakmai gyakorlatát tölti Görögországban. Szintén ezen projekt keretében felnőttoktatásban résztvevő hallgatóinknak is lehetőségük nyílt a programban részt venni. Ők egy hetet töltöttek szintén Görögországban. A szakmai tapasztalatokon túl a görög kultúrával, gasztronómiával is ismerkedhettek és számos görög nevezetességgel ismerkedhettek meg.
2026. máj. 20.

Szak(ma)kör_építőipar, kereskedelem
Szak(ma)kör rendezvényünkön, május 19-én a kereskedelem és az építőipar ágazat mutatkozott be az általános iskolák 7. osztályos tanulóinak. A kereskedelem ágazat a tanboltban játékos gyakorlati feladatokkal és a szakmákhoz kapcsolódó interaktív feladatokkal várta az érdeklődő diákokat. Az építőipar ágazat iránt érdeklődők az iskola tanműhelyében kaphattak betekintést az ágazathoz kapcsolódó szakmák rejtelmeibe.
2026. máj. 19.

Játssz és nyerj! /Play & Win!
Egy újabb országos verseny zárult le a közelmúltban. A Hebe Kft. Play&Win elnevezésű, egész tanéven át zajló 4 fordulós levelezős versenyére 3 diákunk nevezett egyéni kategóriában. A lányok B2 nyelvi szinten összeállított feladatlapokat oldottak meg nagy odafigyeléssel,kreativitással. Az eredményekre pedig nagyon büszkék vagyunk. Kovács Angelika 11.A osztályos tanulónk a 4.helyezést érte el, a 10.A osztályból Juhász Boglárka az 5. , Szanka Nóra pedig a 7. helyen végzett. A diákok munkáját Tarcsai Ilona tanárnő koordinálta. Well done, girls!
2026. máj. 12.
